UAL10-30RF8
RiedonRiedon
UAL10-30RF8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UAL10-30RF8
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 30 OHM 1% 10W
Ngā Rauemi: 1.UAL10-30RF8.pdf2.UAL10-30RF8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
75 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UAL10-30RF8
Tau Wae UAL10-30RF8 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 30 OHM 1% 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35778 pcs Pepa Raraunga 1.UAL10-30RF8.pdf2.UAL10-30RF8.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Rahi / Rahi 0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm) Raupapa UAL
Tuhinga 30 Ohms Mana (Watts) 10W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.417" (10.60mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 30 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor