UAL10-0R3F8
RiedonRiedon
UAL10-0R3F8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UAL10-0R3F8
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 0.3 OHM 1% 10W
Ngā Rauemi: 1.UAL10-0R3F8.pdf2.UAL10-0R3F8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UAL10-0R3F8
Tau Wae UAL10-0R3F8 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 0.3 OHM 1% 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31484 pcs Pepa Raraunga 1.UAL10-0R3F8.pdf2.UAL10-0R3F8.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm) Raupapa UAL
Tuhinga 300 mOhms Mana (Watts) 10W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.417" (10.60mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 300 mOhms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor
Te hanganga Wirewound Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UAL10-10RF8
UAL10-10RF8
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 10 OHM 1% 10W
I roto i te taonga: 58821 pcs
Tikiake: UAL10-10RF8.pdf
RFQ
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 150 OHM 1% 10W