SM15-50KX
RiedonRiedon
SM15-50KX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM15-50KX
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 50K OHM 0.175W 0.01% AXIAL
Ngā Rauemi: SM15-50KX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM15-50KX
Tau Wae SM15-50KX Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 50K OHM 0.175W 0.01% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34604 pcs Pepa Raraunga SM15-50KX.pdf
Te manawanui ±0.01% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.185" Dia x 0.374" L (4.70mm x 9.50mm)
Raupapa 100/SM/PC Tuhinga 50 kOhms
Mana (Watts) 0.175W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 696-1542
SM15-50KX8
Tae Mahi -55°C ~ 145°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 50 kOhms ±0.01% 0.175W Through Hole Resistor Axial Wirewound Te hanganga Wirewound