SM10-50KX
RiedonRiedon
SM10-50KX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM10-50KX
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 50K OHM 0.3W 0.01% RADIAL
Ngā Rauemi: SM10-50KX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM10-50KX
Tau Wae SM10-50KX Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 50K OHM 0.3W 0.01% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34298 pcs Pepa Raraunga SM10-50KX.pdf
Te manawanui ±0.01% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.299" L x 0.102" W (7.60mm x 2.60mm)
Raupapa 100/SM/PC Tuhinga 50 kOhms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 696-1586
SM10-50KX8
Tae Mahi -55°C ~ 145°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.344" (8.74mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 50 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SM10-48S12
SM10-48S12
Kaihanga: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 10W
I roto i te taonga: 5165 pcs
Tikiake: SM10-48S12.pdf
RFQ
SM1000RM1UTAA
SM1000RM1UTAA
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: UPS SMART PRO RACK 6 OUTLETS
I roto i te taonga: 139 pcs
Tikiake: SM1000RM1UTAA.pdf
RFQ
SM100
SM100
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 10KV 130MA AXIAL