S5-499RF1
RiedonRiedon
S5-499RF1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S5-499RF1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES SMD 499 OHM 1% 4W 8230
Ngā Rauemi: 1.S5-499RF1.pdf2.S5-499RF1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S5-499RF1
Tau Wae S5-499RF1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES SMD 499 OHM 1% 4W 8230 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66557 pcs Pepa Raraunga 1.S5-499RF1.pdf2.S5-499RF1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.819" L x 0.296" W (20.80mm x 7.50mm)
Raupapa S Tuhinga 499 Ohms
Mana (Watts) 4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8230 J-Lead Ētahi Ingoa S-5-499FTR
S-5-499FTR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.319" (8.10mm)
Ngā āhuatanga Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 499 Ohms ±1% 4W Chip Resistor 8230 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound