S5-0R01F3
RiedonRiedon
S5-0R01F3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S5-0R01F3
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.01 OHM 1% 4W 8230
Ngā Rauemi: 1.S5-0R01F3.pdf2.S5-0R01F3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S5-0R01F3
Tau Wae S5-0R01F3 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.01 OHM 1% 4W 8230 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72919 pcs Pepa Raraunga 1.S5-0R01F3.pdf2.S5-0R01F3.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.819" L x 0.296" W (20.80mm x 7.50mm)
Raupapa S Tuhinga 10 mOhms
Mana (Watts) 4W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8230 J-Lead Ētahi Ingoa 696-1253-1
S-5-0.010FCT
S-5-0.010FCT-ND
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.319" (8.10mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 mOhms ±1% 4W Chip Resistor 8230 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound