S4-100RF1
RiedonRiedon
S4-100RF1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S4-100RF1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES SMD 100 OHM 1% 2W 4525
Ngā Rauemi: 1.S4-100RF1.pdf2.S4-100RF1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4-100RF1
Tau Wae S4-100RF1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES SMD 100 OHM 1% 2W 4525 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80937 pcs Pepa Raraunga 1.S4-100RF1.pdf2.S4-100RF1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm)
Raupapa S Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 4525 J-Lead Ētahi Ingoa 696-1243-6
S-4-100FDKR
S-4-100FDKR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm)
Ngā āhuatanga Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 4525 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound