S4-0R005J2
RiedonRiedon
S4-0R005J2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S4-0R005J2
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.005 OHM 5% 2W 4525
Ngā Rauemi: 1.S4-0R005J2.pdf2.S4-0R005J2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4-0R005J2
Tau Wae S4-0R005J2 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.005 OHM 5% 2W 4525 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77129 pcs Pepa Raraunga 1.S4-0R005J2.pdf2.S4-0R005J2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm)
Raupapa S Tuhinga 5 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4525 J-Lead Ētahi Ingoa S-4 0.005 OHM 5%
S-4-0.005JTR
S-4-0.005JTR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm)
Ngā āhuatanga Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4525 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound