S2-681RF1
RiedonRiedon
S2-681RF1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S2-681RF1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES SMD 681 OHM 1% 1W 2615
Ngā Rauemi: 1.S2-681RF1.pdf2.S2-681RF1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S2-681RF1
Tau Wae S2-681RF1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES SMD 681 OHM 1% 1W 2615 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83055 pcs Pepa Raraunga 1.S2-681RF1.pdf2.S2-681RF1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
Raupapa S Tuhinga 681 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2615 J-Lead Ētahi Ingoa S-2-681FTR
S-2-681FTR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.142" (3.60mm)
Ngā āhuatanga Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 681 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S2-68R1F1
S2-68R1F1
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES SMD 68.1 OHM 1% 1W 2615
I roto i te taonga: 71029 pcs
Tikiake: S2-68R1F1.pdf
RFQ
S2-49R9F1
S2-49R9F1
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES SMD 49.9 OHM 1% 1W 2615
I roto i te taonga: 82880 pcs
Tikiake: S2-49R9F1.pdf
RFQ
S2-56R-T
S2-56R-T
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CONN RING FLAT 1-2AWG #5/16
Tikiake: S2-56R-T.pdf
S2-680RJ8
S2-680RJ8
Whakaahuatanga: RES SMD 680 OHM 5% 1W 2615
Tikiake: S2-680RJ8.pdf
S2-56R-X
S2-56R-X
Kaihanga: Panduit
Tikiake: S2-56R-X.pdf
S2-68RF1
S2-68RF1
Whakaahuatanga: RES SMD 68 OHM 1% 1W 2615
Tikiake: S2-68RF1.pdf
S2-680RF1
S2-680RF1
Whakaahuatanga: RES SMD 680 OHM 1% 1W 2615
Tikiake: S2-680RF1.pdf
S2-C
S2-C
Whakaahuatanga: FASTENER W/SCREW SNAP CLIP 2"W
Tikiake: S2-C.pdf
S2-5/8A
S2-5/8A
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: SHEET METAL PLUG: 2.625 IN (66.7
Tikiake:
S2-68RJ8
S2-68RJ8
Whakaahuatanga: RES SMD 68 OHM 5% 1W 2615
Tikiake: S2-68RJ8.pdf
S2-LPCBQTR
S2-LPCBQTR
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: ULTRA-LOW POWER HIGH PERFORMANCE
Tikiake: S2-LPCBQTR.pdf
S2-75RF1
S2-75RF1
Whakaahuatanga: RES SMD 75 OHM 1% 1W 2615
Tikiake: S2-75RF1.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel