S2-100RJ1
RiedonRiedon
S2-100RJ1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S2-100RJ1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES SMD 100 OHM 5% 1W 2615
Ngā Rauemi: 1.S2-100RJ1.pdf2.S2-100RJ1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S2-100RJ1
Tau Wae S2-100RJ1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES SMD 100 OHM 5% 1W 2615 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 121566 pcs Pepa Raraunga 1.S2-100RJ1.pdf2.S2-100RJ1.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
Raupapa S Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2615 J-Lead Ētahi Ingoa S-2 100 OHM 5%
S-2-100JTR
S-2-100JTR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.142" (3.60mm)
Ngā āhuatanga Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound