S2-0R68F1
RiedonRiedon
S2-0R68F1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S2-0R68F1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.68 OHM 1% 1W 2615
Ngā Rauemi: 1.S2-0R68F1.pdf2.S2-0R68F1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S2-0R68F1
Tau Wae S2-0R68F1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.68 OHM 1% 1W 2615 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84170 pcs Pepa Raraunga 1.S2-0R68F1.pdf2.S2-0R68F1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
Raupapa S Tuhinga 680 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2615 J-Lead Ētahi Ingoa S-2 0.680 OHM 1%
S-2-0.680FTR
S-2-0.680FTR-ND
S2-0R68F1TR
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.142" (3.60mm)
Ngā āhuatanga Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 680 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound