S2-0R005J1
RiedonRiedon
S2-0R005J1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S2-0R005J1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.005 OHM 5% 1W 2615
Ngā Rauemi: 1.S2-0R005J1.pdf2.S2-0R005J1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S2-0R005J1
Tau Wae S2-0R005J1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.005 OHM 5% 1W 2615 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59880 pcs Pepa Raraunga 1.S2-0R005J1.pdf2.S2-0R005J1.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
Raupapa S Tuhinga 5 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2615 J-Lead Ētahi Ingoa S-2 0.005 OHM 5%
S-2-0.005JTR
S-2-0.005JTR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.142" (3.60mm)
Ngā āhuatanga Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S2-0R01J3
S2-0R01J3
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES 0.01 OHM 5% 1W 2615
I roto i te taonga: 85776 pcs
Tikiake: S2-0R01J3.pdf
RFQ
S2-0R015F2
S2-0R015F2
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES 0.015 OHM 1% 1W 2615
I roto i te taonga: 99580 pcs
Tikiake: S2-0R015F2.pdf
RFQ
S2-05EU
S2-05EU
Kaihanga: Cynergy3
Whakaahuatanga: RELAY REED SPST 1A 5V UL
Tikiake: S2-05EU.pdf
S2-05P
S2-05P
Kaihanga: Cynergy3
Whakaahuatanga: RELAY REED SPST 700MA 5V
Tikiake: S2-05P.pdf
S2-05PU
S2-05PU
Whakaahuatanga: RELAY REED SPST 700MA 5V UL
Tikiake: S2-05PU.pdf
S2-03PU
S2-03PU
Whakaahuatanga: RELAY REED SPST 250MA 3V UL
Tikiake: S2-03PU.pdf
S2-0R024J8
S2-0R024J8
Whakaahuatanga: RES 0.024 OHM 5% 1W 2615
Tikiake: S2-0R024J8.pdf
S2-03P
S2-03P
Whakaahuatanga: RELAY REED SPST 250MA 3V