S1-0R75F3
RiedonRiedon
S1-0R75F3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S1-0R75F3
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.75 OHM 1% 1/2W 1913
Ngā Rauemi: 1.S1-0R75F3.pdf2.S1-0R75F3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
650 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S1-0R75F3
Tau Wae S1-0R75F3 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.75 OHM 1% 1/2W 1913 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98746 pcs Pepa Raraunga 1.S1-0R75F3.pdf2.S1-0R75F3.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)
Raupapa S Tuhinga 750 mOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1913 J-Lead Ētahi Ingoa S-1 0.750 OHM 1%
S-1-0.750FTR
S-1-0.750FTR-ND
S1-0R75F3TR
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm)
Ngā āhuatanga Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 750 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1913 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S1-0R3F1
S1-0R3F1
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES 0.3 OHM 1% 1/2W 1913
I roto i te taonga: 80733 pcs
Tikiake: S1-0R3F1.pdf
RFQ
S1-10RF1
S1-10RF1
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES SMD 10 OHM 1% 1/2W 1913
I roto i te taonga: 78262 pcs
Tikiake: S1-10RF1.pdf
RFQ
S1-1/2A
S1-1/2A
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: SHEET METAL PLUG: 1.500 IN (38.1
Tikiake:
S1-100RF1
S1-100RF1
Whakaahuatanga: RES SMD 100 OHM 1% 1/2W 1913
Tikiake: S1-100RF1.pdf
S1-0R68J8
S1-0R68J8
Whakaahuatanga: RES 0.68 OHM 5% 1/2W 1913
Tikiake: S1-0R68J8.pdf
S1-10WB
S1-10WB
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: CONTACT BLOCK SPST-NO 10A 600V
Tikiake:
S1-0R3J8
S1-0R3J8
Whakaahuatanga: RES 0.3 OHM 5% 1/2W 1913