S1-0R033F1
RiedonRiedon
S1-0R033F1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S1-0R033F1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.033 OHM 1% 1/2W 1913
Ngā Rauemi: 1.S1-0R033F1.pdf2.S1-0R033F1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
650 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S1-0R033F1
Tau Wae S1-0R033F1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.033 OHM 1% 1/2W 1913 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89765 pcs Pepa Raraunga 1.S1-0R033F1.pdf2.S1-0R033F1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)
Raupapa S Tuhinga 33 mOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1913 J-Lead Ētahi Ingoa S-1 0.033 OHM 1%
S-1-0.033FTR
S-1-0.033FTR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm)
Ngā āhuatanga Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 33 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1913 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound