PFS35-1K8F1
RiedonRiedon
PFS35-1K8F1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFS35-1K8F1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.8K OHM 1% 35W TO263
Ngā Rauemi: 1.PFS35-1K8F1.pdf2.PFS35-1K8F1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFS35-1K8F1
Tau Wae PFS35-1K8F1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES SMD 1.8K OHM 1% 35W TO263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50384 pcs Pepa Raraunga 1.PFS35-1K8F1.pdf2.PFS35-1K8F1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (D-Pak) Rahi / Rahi 0.406" L x 0.398" W (10.30mm x 10.10mm)
Raupapa PFS35 Tuhinga 1.8 kOhms
Mana (Watts) 35W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.185" (4.70mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.8 kOhms ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thin Film