PFS35-0R04J1
RiedonRiedon
PFS35-0R04J1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFS35-0R04J1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.04 OHM 5% 35W TO263
Ngā Rauemi: 1.PFS35-0R04J1.pdf2.PFS35-0R04J1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFS35-0R04J1
Tau Wae PFS35-0R04J1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.04 OHM 5% 35W TO263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 45645 pcs Pepa Raraunga 1.PFS35-0R04J1.pdf2.PFS35-0R04J1.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (D-Pak) Rahi / Rahi 0.406" L x 0.398" W (10.30mm x 10.10mm)
Raupapa PFS35 Tuhinga 40 mOhms
Mana (Watts) 35W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ētahi Ingoa PFS35-0R04F1
PFS35-0R04F1-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.185" (4.70mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 40 mOhms ±5% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thin Film Te hanganga Thin Film