MT5-0R005F4
RiedonRiedon
MT5-0R005F4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MT5-0R005F4
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.005 OHM 5W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MT5-0R005F4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MT5-0R005F4
Tau Wae MT5-0R005F4 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.005 OHM 5W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82622 pcs Pepa Raraunga MT5-0R005F4.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.890" L (8.51mm x 22.61mm)
Raupapa MT Tuhinga 5 mOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 696-1739
MT5-0R005F1
Tae Mahi - Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Thick Film Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MT5-0R01F2
MT5-0R01F2
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES 0.01 OHM 5W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 116597 pcs
Tikiake: MT5-0R01F2.pdf
RFQ
MT5-
MT5-
Kaihanga: B+B SmartWorx, Inc.
Whakaahuatanga: MARKING TAG - ER2.5-70 TB 500PC
I roto i te taonga: 5735 pcs
Tikiake: MT5-.pdf
RFQ
Kaihanga: B+B SmartWorx, Inc.
Whakaahuatanga: BLANK TAG 5X5MM ER2.5-70 500PC
Tikiake: MT5.pdf
MT5-0R05F3
MT5-0R05F3
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES 0.05 OHM 5W 1% AXIAL
Tikiake: MT5-0R05F3.pdf
MT5-1
MT5-1
Whakaahuatanga: MARKING TAG 1 ER2.5-70 TB 500PC
Tikiake: MT5-1.pdf
MT5-1-50
MT5-1-50
Whakaahuatanga: MARKING TAG 1-50 ER2.5-70 500PC
Tikiake: MT5-1-50.pdf
MT5-0R07F1
MT5-0R07F1
Whakaahuatanga: RES 0.07 OHM 5W 1% AXIAL