MSR1-0R02F1
RiedonRiedon
MSR1-0R02F1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSR1-0R02F1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.02 OHM 1W 1% RADIAL
Ngā Rauemi: 1.MSR1-0R02F1.pdf2.MSR1-0R02F1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSR1-0R02F1
Tau Wae MSR1-0R02F1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.02 OHM 1W 1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 188577 pcs Pepa Raraunga 1.MSR1-0R02F1.pdf2.MSR1-0R02F1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.449" L x 0.067" W (11.40mm x 1.70mm)
Raupapa MSR Tuhinga 20 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 696-1632
MSR-1 0.020 OHM 1%
MSR-1-0.020F
MSR-1-0.020F-ND
MSR1-0R02F
MSR1-0R02F1-ND
Tae Mahi -65°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.299" (7.60mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 20 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Radial Current Sense Metal Element Te hanganga Metal Element
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MSR1-0R1F1
MSR1-0R1F1
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES 0.1 OHM 1W 1% RADIAL