FPS2B-0R5F1
RiedonRiedon
FPS2B-0R5F1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FPS2B-0R5F1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.5 OHM 1% 1.5W D2PAK
Ngā Rauemi: FPS2B-0R5F1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FPS2B-0R5F1
Tau Wae FPS2B-0R5F1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.5 OHM 1% 1.5W D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17380 pcs Pepa Raraunga FPS2B-0R5F1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato D²PAK Rahi / Rahi 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm)
Raupapa FPS Tuhinga 500 mOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ētahi Ingoa FPS2-T2200.500TR
FPS2-T2200.500TR-ND
FPS2B-0R5F1TR
Tae Mahi -40°C ~ 130°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 47 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.161" (4.10mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 500 mOhms ±1% 1.5W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Metal Foil Te hanganga Metal Foil