CSR1206-0R01F1
RiedonRiedon
CSR1206-0R01F1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSR1206-0R01F1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.01 OHM 1% 1W 1206
Ngā Rauemi: 1.CSR1206-0R01F1.pdf2.CSR1206-0R01F1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSR1206-0R01F1
Tau Wae CSR1206-0R01F1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.01 OHM 1% 1W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 357954 pcs Pepa Raraunga 1.CSR1206-0R01F1.pdf2.CSR1206-0R01F1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa CSR Tuhinga 10 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 696-1374-2
CSR1206-0R01F1TR
CSR1206-0R01F1TR-ND
CSR12060R01F1
Tae Mahi -55°C ~ 170°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Metal Element Te hanganga Metal Element