ASC1206-100RF1
RiedonRiedon
ASC1206-100RF1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ASC1206-100RF1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: ASC1206-100RF1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASC1206-100RF1
Tau Wae ASC1206-100RF1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 100 OHM 1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2072827 pcs Pepa Raraunga ASC1206-100RF1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Raupapa ASC Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 696-1788-2
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film Te hanganga Thick Film