101-250RB
RiedonRiedon
101-250RB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 101-250RB
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 250 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.101-250RB.pdf2.101-250RB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 101-250RB
Tau Wae 101-250RB Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 250 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46629 pcs Pepa Raraunga 1.101-250RB.pdf2.101-250RB.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.252" Dia x 0.500" L (6.40mm x 12.70mm)
Raupapa 100/SM/PC Tuhinga 250 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 101-250RB8
Tae Mahi -55°C ~ 145°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 250 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Wirewound Te hanganga Wirewound
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: On-Shore Technology, Inc.
Whakaahuatanga: CONN SOCKET IDC 24POS W/KEY GOLD
I roto i te taonga: 140535 pcs
Tikiake: 101-246.pdf
RFQ
101-20-S
101-20-S
Whakaahuatanga: CONN STRAIN RELIEF 20POS
I roto i te taonga: 1028451 pcs
Tikiake: 101-20-S.pdf
RFQ
101-25KX
101-25KX
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES 25K OHM 1/4W 0.01% AXIAL
Tikiake: 101-25KX.pdf
101-250RX
101-250RX
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES 250 OHM 1/4W 0.01% AXIAL
Tikiake: 101-250RX.pdf
Whakaahuatanga: CONN STRAIN RELIEF 24POS
Tikiake: 101-24-S.pdf
Whakaahuatanga: RES 1K OHM 1/4W 0.01% AXIAL
Tikiake: 101-1KX.pdf
101-25KB
101-25KB
Whakaahuatanga: RES 25K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Tikiake: 101-25KB.pdf
Whakaahuatanga: CONN SOCKET IDC 26POS W/KEY GOLD
Tikiake: 101-266.pdf
Whakaahuatanga: CONN SOCKET IDC 20POS W/KEY GOLD
101-2K5B
101-2K5B
Tikiake: 101-2K5B.pdf
Whakaahuatanga: CONN STRAIN RELIEF 26POS
Whakaahuatanga: RES 1K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Tikiake: 101-1KB.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel