RT9819D-30GV
Hua Hua
Tau Wae: RT9819D-30GV
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC VOLT DETECTOR 3.0V SOT23-3
Ngā Rauemi: RT9819D-30GV.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9819D-30GV
Tau Wae RT9819D-30GV Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC VOLT DETECTOR 3.0V SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4959 pcs Pepa Raraunga RT9819D-30GV.pdf
Putanga - Tae 3V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 292 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)