RT9819B-20GU3
RichtekRichtek
RT9819B-20GU3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9819B-20GU3
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC VOLT DETECTOR 2.0V SC70-3
Ngā Rauemi: RT9819B-20GU3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9819B-20GU3
Tau Wae RT9819B-20GU3 Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC VOLT DETECTOR 2.0V SC70-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4640 pcs Pepa Raraunga RT9819B-20GU3.pdf
Putanga - Tae 2V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 35 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-70, SOT-323
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)