RT9818A-30GY
RichtekRichtek
RT9818A-30GY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9818A-30GY
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC VOLT DETECTOR 3.0V SC82
Ngā Rauemi: RT9818A-30GY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9818A-30GY
Tau Wae RT9818A-30GY Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC VOLT DETECTOR 3.0V SC82 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5909 pcs Pepa Raraunga RT9818A-30GY.pdf
Putanga - Tae 3V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SC-82 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 0 ms Typical Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-82
Whakaputa Open Drain or Open Collector Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)