RT9198-28GY
RichtekRichtek
RT9198-28GY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9198-28GY
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.8V 300MA SC82
Ngā Rauemi: RT9198-28GY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9198-28GY
Tau Wae RT9198-28GY Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.8V 300MA SC82 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5059 pcs Pepa Raraunga RT9198-28GY.pdf
Rae Tae (Max) 0.33V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato SC-82 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-82 PSRR 60dB ~ 30dB (100Hz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 300mA SC-82
I teie nei - Quiescent (Iq) 130µA Nama - Whakaputa 300mA