RT9198-16GV
RichtekRichtek
Richtek
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9198-16GV
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.6V 300MA SOT23-3
Ngā Rauemi: RT9198-16GV.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9198-16GV
Tau Wae RT9198-16GV Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.6V 300MA SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4769 pcs Pepa Raraunga RT9198-16GV.pdf
Rae Tae (Max) 0.33V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.6V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 60dB ~ 30dB (100Hz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.6V 300mA SOT-23-3
I teie nei - Quiescent (Iq) 130µA Nama - Whakaputa 300mA