RT9169-18GV
RichtekRichtek
Richtek
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9169-18GV
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 100MA SOT23-3
Ngā Rauemi: RT9169-18GV.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9169-18GV
Tau Wae RT9169-18GV Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 100MA SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5713 pcs Pepa Raraunga RT9169-18GV.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 100mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 30dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 100mA SOT-23-3
Tae - Whakaaetanga (Max) 10µA I teie nei - Quiescent (Iq) 7µA
Nama - Whakaputa 100mA Ngā Āhuatanga Mana -