RT9083-33GJ5
RichtekRichtek
RT9083-33GJ5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9083-33GJ5
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 3.3V 250MA TSOT23-5
Ngā Rauemi: RT9083-33GJ5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9083-33GJ5
Tau Wae RT9083-33GJ5 Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG LIN 3.3V 250MA TSOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 224294 pcs Pepa Raraunga RT9083-33GJ5.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 250mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato TSOT-23-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 75dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 1028-1358-1 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA TSOT-23-5 I teie nei - Quiescent (Iq) 50µA
Nama - Whakaputa 250mA Ngā Āhuatanga Mana Enable