RT9080-18GJ5
RichtekRichtek
RT9080-18GJ5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9080-18GJ5
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 1.8V 600MA TSOT23-5
Ngā Rauemi: RT9080-18GJ5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9080-18GJ5
Tau Wae RT9080-18GJ5 Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG LIN 1.8V 600MA TSOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 257406 pcs Pepa Raraunga RT9080-18GJ5.pdf
Rae Tae (Max) 0.83V @ 600mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato TSOT-23-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Original-Reel®
Paa / Case SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 75dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa RT9080-18GJ5DKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 600mA TSOT-23-5
I teie nei - Quiescent (Iq) 4µA Nama - Whakaputa 600mA