RT9076-15GVN
RichtekRichtek
Richtek
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9076-15GVN
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.5V 250MA SOT23-3
Ngā Rauemi: RT9076-15GVN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
141000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9076-15GVN
Tau Wae RT9076-15GVN Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.5V 250MA SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 413500 pcs Pepa Raraunga RT9076-15GVN.pdf
Rae Tae (Max) 1.2V @ 200mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 70dB ~ 40dB (100Hz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 1028-1471-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 250mA SOT-23-3
Tae - Whakaaetanga (Max) 50µA Nama - Whakaputa 250mA