RT9069-25GSP
RichtekRichtek
RT9069-25GSP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9069-25GSP
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 200MA 8SOP
Ngā Rauemi: RT9069-25GSP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9069-25GSP
Tau Wae RT9069-25GSP Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 200MA 8SOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 150178 pcs Pepa Raraunga RT9069-25GSP.pdf
Rae Tae (Max) 0.36V @ 10mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOP-EP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa RT9069-25GSPTR Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 200mA 8-SOP-EP
Tae - Whakaaetanga (Max) 5µA I teie nei - Quiescent (Iq) 3.5µA
Nama - Whakaputa 200mA Ngā Āhuatanga Mana Enable