RT9064-33GX
RichtekRichtek
RT9064-33GX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9064-33GX
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT89-3
Ngā Rauemi: RT9064-33GX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9064-33GX
Tau Wae RT9064-33GX Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT89-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 287791 pcs Pepa Raraunga RT9064-33GX.pdf
Rae Tae (Max) 1.5V @ 100mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 14V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-89-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-243AA PSRR 60dB ~ 40dB (100Hz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 1028-1311-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA SOT-89-3 I teie nei - Quiescent (Iq) 4µA
Nama - Whakaputa 200mA Ngā Āhuatanga Mana -