RT9035-18ZQW
RichtekRichtek
Richtek
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9035-18ZQW
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR POS ADJ 3A 20WQFN
Ngā Rauemi: RT9035-18ZQW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9035-18ZQW
Tau Wae RT9035-18ZQW Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG LINEAR POS ADJ 3A 20WQFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4617 pcs Pepa Raraunga RT9035-18ZQW.pdf
Rae Tae (Max) 0.4V @ 3A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 0.8V (1.8V)
Putanga - Whakaputa (Max) 5.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 20-WQFN (4x4) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 20-WFQFN Exposed Pad PSRR -
Momo putanga Adjustable (Fixed) Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 1.8V, 0.8 V ~ 5.5 V 3A 20-WQFN (4x4)
I teie nei - Quiescent (Iq) 1.2mA Nama - Whakaputa 3A