RT9030-14GU5
RichtekRichtek
RT9030-14GU5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9030-14GU5
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.4V 150MA SC70-5
Ngā Rauemi: RT9030-14GU5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9030-14GU5
Tau Wae RT9030-14GU5 Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.4V 150MA SC70-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5495 pcs Pepa Raraunga RT9030-14GU5.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.4V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 67dB ~ 40dB (1kHz ~ 100kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.4V 150mA SC-70-5
I teie nei - Quiescent (Iq) 50µA Nama - Whakaputa 150mA