RT9025-12GSP
RichtekRichtek
RT9025-12GSP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9025-12GSP
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8SOP
Ngā Rauemi: RT9025-12GSP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9025-12GSP
Tau Wae RT9025-12GSP Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8SOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4654 pcs Pepa Raraunga RT9025-12GSP.pdf
Rae Tae (Max) 0.3V @ 2A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 0.8V (1.2V)
Putanga - Whakaputa (Max) 5.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOP-EP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Momo putanga Adjustable (Fixed) Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa Q11320192 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 1.2V, 0.8 V ~ 5 V 2A 8-SOP-EP I teie nei - Quiescent (Iq) 1.2mA
Nama - Whakaputa 2A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Power Good