RT9018B-12GSP
RichtekRichtek
RT9018B-12GSP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9018B-12GSP
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR POS ADJ 3A 8SOP
Ngā Rauemi: RT9018B-12GSP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9018B-12GSP
Tau Wae RT9018B-12GSP Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG LINEAR POS ADJ 3A 8SOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5954 pcs Pepa Raraunga RT9018B-12GSP.pdf
Rae Tae (Max) 0.35V @ 3A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 0.8V (1.2V)
Putanga - Whakaputa (Max) 5.15V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOP-EP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Momo putanga Adjustable (Fixed) Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 1.2V, Adjustable 3A 8-SOP-EP
I teie nei - Quiescent (Iq) 1.2mA Nama - Whakaputa 3A