RT9018A-15GSP
RichtekRichtek
RT9018A-15GSP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9018A-15GSP
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR POS ADJ 3A 8SOP
Ngā Rauemi: RT9018A-15GSP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9018A-15GSP
Tau Wae RT9018A-15GSP Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG LINEAR POS ADJ 3A 8SOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 173902 pcs Pepa Raraunga RT9018A-15GSP.pdf
Rae Tae (Max) 0.35V @ 3A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 0.8V (1.5V)
Putanga - Whakaputa (Max) 5.15V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOP-EP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Momo putanga Adjustable (Fixed) Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 1028-1056-2
RT9018A-15GSP-ND
RT9018A15GSP
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 1.5V, Adjustable 3A 8-SOP-EP I teie nei - Quiescent (Iq) 1.2mA
Nama - Whakaputa 3A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Power Good