RT8024-12GB
RichtekRichtek
RT8024-12GB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT8024-12GB
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK 1.2V 0.4A SYNC SOT23
Ngā Rauemi: RT8024-12GB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT8024-12GB
Tau Wae RT8024-12GB Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG BUCK 1.2V 0.4A SYNC SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4131 pcs Pepa Raraunga RT8024-12GB.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.2V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-74A, SOT-753
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 1028-1098-2
RT802412GB
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Mahinga Step-Down Rautanga - Whakawhiti 1.5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 400mA SC-74A, SOT-753 Nama - Whakaputa 400mA