RT8010-25GQW
RichtekRichtek
RT8010-25GQW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT8010-25GQW
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK 2.5V 1A SYNC 6WDFN
Ngā Rauemi: RT8010-25GQW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT8010-25GQW
Tau Wae RT8010-25GQW Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG BUCK 2.5V 1A SYNC 6WDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4306 pcs Pepa Raraunga RT8010-25GQW.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Down
Rautanga - Whakawhiti 1.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 2.5V 1 Output 1A 6-WDFN Exposed Pad
Nama - Whakaputa 1A