RT8008-33GJ5
RichtekRichtek
RT8008-33GJ5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT8008-33GJ5
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG BCK 3.3V 0.6A SYNC TSOT23
Ngā Rauemi: RT8008-33GJ5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT8008-33GJ5
Tau Wae RT8008-33GJ5 Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG BCK 3.3V 0.6A SYNC TSOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4244 pcs Pepa Raraunga RT8008-33GJ5.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato TSOT-23-5 Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Down
Rautanga - Whakawhiti 1.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 600mA SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Nama - Whakaputa 600mA