RT2560Q-33GSP
RichtekRichtek
RT2560Q-33GSP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT2560Q-33GSP
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOP
Ngā Rauemi: RT2560Q-33GSP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
142500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT2560Q-33GSP
Tau Wae RT2560Q-33GSP Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135029 pcs Pepa Raraunga RT2560Q-33GSP.pdf
Rae Tae (Max) 0.55V @ 10mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOP Raupapa Automotive, AEC-Q100
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa RT2560Q-33GSPTR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-SOP
I teie nei - Quiescent (Iq) 5µA Nama - Whakaputa 100mA