DS72011RW100FPV
Renesas Electronics AmericaRenesas Electronics America
Renesas Electronics America
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS72011RW100FPV
Kaihanga / Waitohu: Renesas Electronics America
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 176LFQFP
Ngā Rauemi: DS72011RW100FPV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS72011RW100FPV
Tau Wae DS72011RW100FPV Kaihanga Renesas Electronics America
He Rahinga Kei te wātea 4977 pcs Pepa Raraunga DS72011RW100FPV.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 176-LFQFP (24x24)
Tere 100MHz Raupapa SuperH® SH7200
Rahi RAM 32K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 176-LQFP
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -20°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 104 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito SH-2A SuperH® SH7200 Microcontroller IC 32-Bit 100MHz ROMless 176-LFQFP (24x24) Raraunga Raraunga A/D 8x10b; D/A 2x8b