DF72115D160FPV
Renesas Electronics AmericaRenesas Electronics America
DF72115D160FPV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF72115D160FPV
Kaihanga / Waitohu: Renesas Electronics America
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144QFP
Ngā Rauemi: DF72115D160FPV.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF72115D160FPV
Tau Wae DF72115D160FPV Kaihanga Renesas Electronics America
He Rahinga Kei te wātea 5302 pcs Pepa Raraunga DF72115D160FPV.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 1.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 144-LFQFP (20x20)
Tere 160MHz Raupapa SuperH® SH7200
Rahi RAM 32K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 512KB (512K x 8) Nga Papahanga Reo DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 144-LQFP
Oscillator Momo External Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 73 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito SH-2A SuperH® SH7200 Microcontroller IC 32-Bit 160MHz 512KB (512K x 8) FLASH 144-LFQFP (20x20) Raraunga Raraunga A/D 8x12b; D/A 2x8b