D17618ABGW100V
Renesas Electronics AmericaRenesas Electronics America
D17618ABGW100V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D17618ABGW100V
Kaihanga / Waitohu: Renesas Electronics America
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 176LFBGA
Ngā Rauemi: D17618ABGW100V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D17618ABGW100V
Tau Wae D17618ABGW100V Kaihanga Renesas Electronics America
He Rahinga Kei te wātea 1887 pcs Pepa Raraunga D17618ABGW100V.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 1.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 176-LFBGA (13x13)
Tere 100MHz Raupapa SuperH® SH Ethernet
Rahi RAM 4K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo DMA, POR, WDT
Packaging Tray Paa / Case 176-LFBGA
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 71 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito SH-2 SuperH® SH Ethernet Microcontroller IC 32-Bit 100MHz ROMless 176-LFBGA (13x13) Raraunga Raraunga -