SN-6800-BM-ACDC
Red Lion ControlsRed Lion Controls
Red Lion Controls
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SN-6800-BM-ACDC
Kaihanga / Waitohu: Red Lion Controls
Whakaahuatanga hua ROUTER CELL 3G GSM 1-PORT ACDC
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SN-6800-BM-ACDC
Tau Wae SN-6800-BM-ACDC Kaihanga Red Lion Controls
He Rahinga Kei te wātea 5820 pcs Pepa Raraunga
Raupapa Sixnet® Networking Whakaaroaro -
Mana - Whakaputa - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Atanga Ethernet, RS-232, USB Mahinga Router
Rautanga 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1.9GHz, 2.1GHz Tau Raraunga (Max) -