RP15-2415DF
Recom PowerRecom Power
RP15-2415DF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP15-2415DF
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua REGULATED DC/DC CONVERTER 15W 18
Ngā Rauemi: RP15-2415DF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
18 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP15-2415DF
Tau Wae RP15-2415DF Kaihanga Recom Power
Whakaahuatanga REGULATED DC/DC CONVERTER 15W 18 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3745 pcs Pepa Raraunga RP15-2415DF.pdf
Putanga - Mahi 15W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 -15V Putanga - Mahi 2 15V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Ngaohihi - Taweke (Tae) 18V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP15-F RoHS Tūnga Tube
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari 6-DIP Module
Whirihoranga Whakaputa 2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga RP15-2415DF Raina Raina 86%
Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP Ngā Tohu Hua 500mA, 500mA
Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 18V - 36V Input Whakaahuatanga REGULATED DC/DC CONVERTER 15W 18
I teie nei - Breakover 1.6kV (1600V)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP15-2415DF
RP15-2415DF
Kaihanga: Recom Power
Whakaahuatanga: REGULATED DC/DC CONVERTER 15W 18
I roto i te taonga: 3745 pcs
Tikiake: RP15-2415DF.pdf
RFQ
RP15-2415DF/N-HC
RP15-2415DF/N-HC
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-15V 15W
I roto i te taonga: 1412 pcs
Tikiake: RP15-2415DF/N-HC.pdf
RFQ
RP15-2415DAW/N-HC
RP15-2415DAW/N-HC
Tikiake: RP15-2415DAW/N-HC.pdf
RP15-2415DF/P-HC
RP15-2415DF/P-HC
Tikiake: RP15-2415DF/P-HC.pdf
RP15-2415DF/N
RP15-2415DF/N
Tikiake: RP15-2415DF/N.pdf
RP15-2415DAW
RP15-2415DAW
Tikiake: RP15-2415DAW.pdf
RP15-2415DAW/P
RP15-2415DAW/P
Tikiake: RP15-2415DAW/P.pdf
RP15-2415DF/P
RP15-2415DF/P
Tikiake: RP15-2415DF/P.pdf
RP15-2415DAW/P-HC
RP15-2415DAW/P-HC
Tikiake: RP15-2415DAW/P-HC.pdf
RP15-2415DAW-HC
RP15-2415DAW-HC
Tikiake: RP15-2415DAW-HC.pdf
RP15-2415DF-HC
RP15-2415DF-HC
Tikiake: RP15-2415DF-HC.pdf
RP15-2415DAW/N
RP15-2415DAW/N
Tikiake: RP15-2415DAW/N.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel