RAC06-3.3SC
RECOM PowerRECOM Power
RAC06-3.3SC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC06-3.3SC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 3.3V 6W
Ngā Rauemi: RAC06-3.3SC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC06-3.3SC
Tau Wae RAC06-3.3SC Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 3.3V 6W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4605 pcs Pepa Raraunga RAC06-3.3SC.pdf
Taumaha 0.077 lb (34.93g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 2.11" L x 1.09" W x 0.65" H (53.5mm x 27.8mm x 16.6mm)
Raupapa POWERLINE RAC06-C Mana (Watts) 6W
Paa / Case 5-DIP Module, 4 Leads Ētahi Ingoa 20000817
RAC06-3.3SC-ND
RAC063.3SC
RAC0633SC
Tae Mahi -25°C ~ 75°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakaritea te Ture ±0.5%
Raina Raina ±0.3% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 70%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 1.5A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1.5A
Whakaaetanga CE, cULus, EN Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RAC06-3.3SC
RAC06-3.3SC
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 3.3V 6W
I roto i te taonga: 4605 pcs
Tikiake: RAC06-3.3SC.pdf
RFQ
RAC06-3.3SC/W
RAC06-3.3SC/W
Kaihanga: RECOM Power