RAC06-15DC
RECOM PowerRECOM Power
RAC06-15DC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC06-15DC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER +/-15V 6W
Ngā Rauemi: RAC06-15DC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
9 pcs
18 pcs
27 pcs
54 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC06-15DC
Tau Wae RAC06-15DC Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER +/-15V 6W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5308 pcs Pepa Raraunga RAC06-15DC.pdf
Taumaha 0.084 lb (38.1g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -15V
Putanga - Whakaputa 1 15V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 2.11" L x 1.09" W x 0.65" H (53.5mm x 27.8mm x 16.6mm)
Raupapa POWERLINE RAC06-C Mana (Watts) 6W
Paa / Case 5-DIP Module Ētahi Ingoa 20000823
RAC06-15DC-ND
RAC0615DC
Tae Mahi -25°C ~ 75°C (With Derating) Tau o nga Hua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakaritea te Ture ±0.5%
Raina Raina ±0.3% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 79%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 200mA, 200mA 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 200mA, 200mA
Whakaaetanga CE, cULus, EN Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RAC06-09SC/W
RAC06-09SC/W
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 9V 6W
I roto i te taonga: 4942 pcs
Tikiake: RAC06-09SC/W.pdf
RFQ
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 6W
I roto i te taonga: 4346 pcs
Tikiake: RAC06-15SC/W.pdf
RFQ
RAC06-15DC/W
RAC06-15DC/W