P1641100
Red Lion ControlsRed Lion Controls
P1641100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P1641100
Kaihanga / Waitohu: Red Lion Controls
Whakaahuatanga hua CONTROL PROCESS 85-250V PANEL MT
Ngā Rauemi: P1641100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P1641100
Tau Wae P1641100 Kaihanga Red Lion Controls
He Rahinga Kei te wātea 4925 pcs Pepa Raraunga P1641100.pdf
Taumaha 0.395 lb (179.17g) Tuhinga o mua 85 ~ 250VAC
Momo Process Controller Kāhua Whakamutunga Screw Terminal
Raupapa P16 Pihanga Whakapae Paepae Square - 45.00mm x 45.00mm
Momo putanga Analog, Relay (2) Ētahi Ingoa P1641100-ND
Q2676165
RLC597
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 4, 4
Momo Tae Panel Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ranunga Whakauru 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Tiaki Ingoa IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Ngā āhuatanga - Momo Whakaatu LCD - Dual Color Characters, Backlight
Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei 0.299" (7.60mm), 0.200" (5.10mm) Whakaahuatanga Taipitopito Process Controller 85 ~ 250VAC Panel Mount